Stavby

Rodinné domy na klíč

Stavíme rodinné domy na klíč – klasické zděné stavby nebo dřevostavby. Realizace individuálních staveb nebo developerských projektů. Postavíme vám dům přesně podle vašich přání a požadavků nebo si vyberete typový dům z našeho katalogu. Tím vším se zabývá naše dceřiná společnost FND Stavby.

Přijďte si k nám do kanceláře prohlédnout katalog staveb na rok 2018. Obsáhlý katalog staveb, kde si určitě vybere každý. Klasické konzervativní domy nebo moderní stavby, které vás určitě osloví. Cenově přijatelné rodinné domy pro každého. Sjednejte si nezávaznou schůzku a navštivte nás. Využijte stránku s kontakty a kontaktní formulář. Sami se vám ozve, až se vám to bude hodit.

Nemáte ještě pozemek? Vůbec nevadí – podíváme se po něm. Spolupracujeme s realitními kancelářemi a také sami vyhledáváme vhodné parcely k výstavbě. Může to být kdekoliv v České republice, vzdálenost pro nás nehraje roli.

A co víc?

 

Unikátní program Investiční nemovitost.

Nemovitost je stále nejlepším a nejoblíbenějším investičním nástrojem. Zajistíte si tak dostatek finančních prostředků na stáří nebo připravíte bydlení pro vaše děti. S naším jedinečným programem bude vaše budoucnost „v suchu“. Více informací najdete na stránce jedinečné produkty.

Rekonstrukce

Rovněž Vám zajistíme realizaci rozsáhlejší rekonstrukce na vašem rodinném domě. Opravy střech, přístavba patra a další náročnější rekonstrukce. Nenechejte si spadnout střechu na hlavu.

S financováním vám pomůžeme

Spolupracujeme se všemi bankovními domy v České republice a najdeme pro vás to nejlepší řešení. Díky naší stálé a dobré spolupráci s bankovními institucemi pro vás získáme tu nejlepší úrokovou sazbu a rychle vyřídíme váš hypoteční úvěr. Neběhejte zbytečně po bankách, vyběháme to vše za vás.

 

Neváhejte a využijte našich služeb a zkušeností společností FND Stavby a FND Finance.

Jedná se o jedinečnou synergii společností, které hledají to nejlepší pro klienta a nabízí mu neotřelé služby, které tu ještě nebyly. Vyřídíte vše na jednom místě, ušetříte si spoustu času i peněz.