Auta

pronájem a prodej vozidel

Pronájem a prodej vozidel

Co takhle k novému bydlení i nové auto? Zdá se vám to jako nereálné? Nemusí … v kombinaci s našimi jedinečnými finančními produkty lze ušetřit finanční prostředky v takové míře, že vám zbyde i na nový vůz. Nabízíme pronájem a prodej vozidel pro každého.

Zaparkujte si ve své nové garáži i nové auto. Nová vozidla BMW a Opel – pronájem

Dnes je běžné mít vůz pronajatý. Pamatujete na slavnou větu ze série Básníků: „jediné auto, které mi nezestárne, je to, které si nekoupím“.

Je to pravda. Nic neřešíte, jen jezdíte. K programu získáte servis kompletní pojištění a pneu podle ročního období. O nic víc se nestaráte. Navíc pronájem auta nezatěžuje vaše úvěrové registry. Pronájem dnes prostě frčí, důvody jsou jednoduché:

  • nulové počáteční náklady
  • servisní služba a údržba v ceně
  • máte nový nebo zánovní vůz – bezpečnost především
  • komplexní pojištění v ceně nájmu
  • nezatěžuje vaše úvěrové registry
  • o nic se nestaráte, jen jezdíte
  • v ceně i pneu podle ročního období
  • vyberete si vůz a klíčky jsou vaše

 Nová vozidla BMW a Opel – prodej

Pokud vám přece jen pronájem nesedí, máme vozidla přímo ke koupi. Samozřejmě pro vás máme nachystané výhodné ceny, kterým neodoláte. Kompletní nabídku vozů najdete na stránkách FND Auto.Starší vozy k pronájmu a prodeji

U nás si vybere každý. Máme i starší vozy k pronájmu na víkend nebo třeba i dlouhodobě, opravdu záleží na vás. Osobní vozy, ale i dodávky, co zrovna potřebujete.

Co se týká prodeje ojetých vozidel, stačí nám jen zadat údaje, co konkrétně sháníte a my se o to postaráme. Vozíme auta výhradně ze západu (Německo, Švýcarsko), protože přece jen se tam o tyto plechové miláčky starají líp, než u nás.Zavolejte, pište

Chcete se dozvědět víc nebo si jen omrknout auta? Přijďte se na nás podívat, máme pobočku v Olomouci, přijedeme ale kamkoliv. Stačí jen zvednout telefon a zavolat. Využijte kontakty a ozvěte se. Domluvíte si schůzku s naším odborníkem, který vám vše rád předvede a vysvětlí.