fbpx

Hypoteční specialista – nebojte se spolupráce s ním

hypoteční specialista

Hypoteční specialista se vyplatí

Chystáte se vyřizovat hypotéku? Budete to řešit sami nebo Vám pomůže hypoteční specialista? Níže najdete pár důvodů, proč se svěřit odborníkovi. A věřte, že vyřízení specifické hypotéky není jednoduché.

Do jaké banky jít?

To je otázka a hodně záleží na tom, jakou hypotéku budete vyřizovat nebo jaké jsou “parametry” žadatele nebo nemovitosti. Víte například kam jít pro hypotéku, když:

  • řešíte hypotéku na výstavbu
  • máte příjem na dobu určitou
  • podnikáte a máte optimalizované daňové přiznání
  • pobíráte invalidní důchod
  • chcete koupit rekreační budovu
  • budete kupovat družstevní byt
  • chcete lepší sazbu než banky běžně nabízí (sledujete např. vývoj zde? Já ano)

A další a další a další. Každá z výše uvedených možností má v každé bance jiné řešení. Některá banka to neumí, některá banka je na to lepší, v jiných zase dokládáte mnohem více podkladů než je třeba.

Zkuste si schválně zjistit a poctivě obejít nebo obvolat všechny banky (cca 16 finančních institucí) a udělat si analýzu na to, kde bude nejlepší hypotéka na výstavbu. Já to vím. Tento článek Vám napoví, kde může nastat problém. 

Motivace hypotečního specialisty

Mezi lidmi a po internetu kolují lži, že Vám finanční poradce najde a připraví produkt tam, kde získá nejlepší provizi. Toto bohudík není pravda u hypoték a pokud nějaký bankovní dům nějaké zvýhodnění připraví, většinou se to týká spotřebitelských neúčelových úvěrů. A tyto ve většině případů hypoteční specialisté už ze své podstaty neřeší a nenabízí. Hypoteční specialista je totiž specialista na právě svou oblast. A většina hypotečních specialistů působí pod nějakou společností (Gepard Finance, OK Klient, Fincentrum atd.), kde má z každé hypotéky úplně stejnou finanční odměnu.

Má motivace je tedy úplně jiná. Je pro mě důležité, abych pro Vás našel řešení a hypotéka nakonec dopadla dobře. Aby to bylo rychlé, bez zbytečného papírování a dávalo to smysl. A v tuto chvíli nerozhodují provize, ale konečný výsledek. A Vaše spokojenost, protože ta může být generátorem dalších spokojených klientů.

Následný servis

Dá se říci, že to je alfa omega práce hypotečního specialisty. Nekončí to tím, že s Vámi podepíšu smlouvu o úvěru, ale jsou tu další kroky, které je třeba zajistit. Podpisem smlouvy práce teprve začíná. Pomůžu Vám s katastrem nemovitostí, zajistím vyčerpání úvěru, společně splníme další podmínky banky, které vyplývají z hypoteční smlouvy, zkontroluji Vám kupní smlouvy, budu komunikovat s developerem a další a další. Ušetřím Vám spoustu času … a čas jsou peníze.

Rozhodnutí je na Vás

Má práce je pro Vás zdarma. A za zkoušku nic nedáte. Mám za sebou zkušenosti v bankovnictví a financích přes 12 let. Troufnu si říci, že hypotéku Vám zařídím lépe než Vy sami. To ale nezjistíte, když to nezkusíte. Využijte formulář níže, ať už pro sjednání telefonátu, schůzky nebo jen položení otázky. Jsem připraven se Vám věnovat. Těším se na Vás.


 

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.