fbpx

Hypotéka za 2,49 % p.a.

Každá desetinka hraje roli. Tak proč platit víc? Získejte hypotéku bez poplatku, navíc s oceněním zdarma za bezkonkurenční úrokovou sazbu 2,49 % p.a. 

Čísla jsou nekompromisní

U hypotéky ve výši 3.000.000 Kč ušetříte díky správné volbě i přes 150 tisíc na úrocích. A to nejsou malé peníze, tak proč je “vyhazovat z okna” a nebo “krmit” banku? Na měsíční splátce ušetříte pětistovku, to si raději zajděte na nějako dobrou večeři.


<<< proč tolik textu kvůli “blbé” úrokové sazbě? Čtěte dál a dozvíte se, co získáte >>>


Další výhody

A co víc? Tato hypotéka myslí i na Vaše jistoty a proto k této hypotéce získáte i pojištění schopnosti splácet. Co kdyby….

A co ještě víc? Tuto úrokovou sazbu můžete získat pro kteroukoliv fixaci. Nikdo Vám ji nevezme třeba i po dobu deseti let. Budete kupovat nemovitost, stavět domek nebo si chcete zajistit lepší podmínky u své stávající hypotéky? Je to úplně jedno. Platí pro všechny účely spojené s bydlením.

A co ještě ještě víc? To už je vše. Stačí jen vyplnit kontaktní formulář a vše ostatní se bude dít samo. S programem Hypotéka domů se nemusíte o nic starat. Vše vyřeším za Vás a jako bonus za Vás zaplatím i úřední poplatek jeden tisíc korun na katastrálním úřadě.

Napište si také o Hypotéku domů … co se bude dít?

  • krátce si zavoláme, zeptám se na pár věcí. Napište si o přesný čas, kdy Vám mám zavolat
  • do e-mailu Vám pošlu konkrétní nabídku, ať máte o čem přemýšlet
  • když se Vám Vaše nová hypotéka bude líbit, přijedu za Vámi nebo se potkáme tam, kde je Vám to příjemné
  • pak už bude následovat běžná a nudná administrativa, tu vyřídím za Vás.
  • Vaši novou smlouvu podepíšeme společně, vše Vám vysvětlím a pomůžu s vyčerpáním hypotéky tak, abyste splnili složité podmínky banky.

Těším se na Vás.