fbpx

Hypotéka s nulovým přeplatkem

Dnes se všichni ženou za nejnižší úrokovou sazbou, hádají se s bankou o desetinky, aby měli měsíční splátku nižší o 125 Kč. Málokdo si ale spočítá, kolik přeplatí za celé období své hypotéky. To už nechce raději nikdo vědět. Pojďme se podívat na to, kolik to dělá. Dozvíte se také, že s námi může být přeplatek několikanásobně nižší.

 

Kolik zaplatím bance?

 

Vezmeme si příklad hypotéky na 3.000.000 Kč. Měsíční splátka u takové hypotéky činí asi 12.000 Kč v případě splatnosti 30 let (360 měsíců). Úroková sazba dejme tomu 2,6 %, ta není důležitá. Takže 360 krát měsíční splátka rovná se 4.320.000 Kč. Takovou částku zaplatíte celkem. Pokud odečteme částku, kterou jste si půjčili, tak přeplatek a odměna pro banku činí 1.320.000 Kč. To je dobrej kšeft (pro banky). Přeplatíte více než třetinu vypůjčené částky. 

 

Jak mít co nejmenší přeplatek?

 

Podíváme se na úplně stejný příklad ještě jednou. Opět máme klienta, který požaduje hypotéku na 3.000.000 Kč a opět nastavíme splatnost 30 let a stejnou úrokovou sazbu. Ve chvíli, kdy využijeme kombinace našich vlastních produktů a služeb, říkáme tomu FND řešení, dostáváme se na měsíční splátku 9.050 Kč. Pokud si opět vynásobíme výši měsíční splátky počtem měsíců, vychází nám částka 3.258.000 Kč. Takže kolik přeplatíte tentokrát? “Pouhých” 258 tis. Kč. O milion méně, než v prvním případě. To už je velký rozdíl.

 

Jak jsme takto snížili splátku?

 

Jednoduše. Využíváme současného trendu hypotečních úvěrů, jejich metodického nastavení a hlavně pravidlo, které platilo snad již v době kamenné – levně nakoupit a draze prodat. Akorát jsme to převedli na úroky a peníze. Navíc do toho zapojujeme naše vlastní produkty a služby, které umožní splátku takto snížit. Tak proč platit víc? Naše řešení kolikrát umí i nulový přeplatek nebo dokonce záporný, což je pro většinu klientů nepředstavitelné.

 

Chci také snížit splátku a přeplatek

 

To je logické a rozumné. Znovu napíšu “Proč platit víc?” Naše služby jsou dostupné téměř pro každého. Splátku Vám snížíme u nové hypotéky nebo u té stávající. A pozor, u té stávající kdykoliv. Délka Vašeho fixačního období nám v cestě nestojí. Využijte náš kontaktní formulářsplácejte méně jako desítky našich klientů. Za zkoušku nic nedáte.

 

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.