fbpx

Výpočet hypotéky po telefonu

Nikam nechodíte, nic neplatíte a dozvíte se to nejdůležitější – vaši bonitu. Výpočet hypotéky po telefonu, to se může hodit … třeba ve chvíli, kdy si sháníte nové bydlení a potřebujete vědět, na kolik ve skutečnosti dosáhnete. To je hypotéka po telefonu.

1) Nikam nechodíte – vše vyřídíte po telefonu, stačí znát pár údajů, které většinou nosíte v hlavě. Za pár minut se dozvíte to nejdůležitější, vaši úvěruschopnost.

2) Nic neplatíte – šetřete svůj kredit nebo volné minuty, Specialista zavolá vám, vyberte si den a hodinu, kdy má zavolat. Pak už jen uvařit si kafe a číhat u telefonu.



Stačí nám telefon a e-mail, do Doplňujících informací můžete napsat, kdy Vám máme zavolat.

 

Co ještě získáte?

Do e-mailu Vám zároveň pošleme potvrzení od certifikovaného zprostředkovatele, že jste dostatečně bonitní. To se může hodit třeba ve chvíli, kdy kupujete nemovitost a prodávající chce mít jistotu, že jste úvěruschopná osoba.

Samozřejmě také získáte aktuální nabídku úrokových sazeb všech bankovních domů v ČR. I když musíme uvést, že s tímto způsobem “získávání” hypotéky se příliš neztotožňujeme. Hypotéka je osobní záležitost, je to mnohdy závazek na téměř polovinu Vašeho života. Vyřizovat ji tak, že se budete rozhodovat na základě seznamu bank a úrokových sazeb, nemusí být zrovna to nejlepší řešení. Pamatujte na to, že to není jen o úrokové sazbě. Jinak se vyřizuje hypotéka při koupi nemovitosti, při výstavbě nebo při refinancování. No přečíst si můžete třeba záludnosti při hypotéce a výstavbě rodinného domu. Článek najdete tady.

I když se chceme přizpůsobit aktuálním trendům, nemáme to moc rádi. Naše zkušenosti jsou zcela jiné.

Spolupracujeme s těmito bankami

Související a doporučené weby:

Hypoindex – vývoj úrokových sazeb | CBCB – registr dlužníků | ČNB | Nahlížení do katastru nemovitostí