fbpx

Hypotéky do nejmenšího detailu

hypotéky do nejmenšího detailu

Kde sehnat jaký typ hypotečního úvěru a jaké jsou podmínky poskytnutí takové hypotéky? Přesné zpracování přehledu hypotečních úvěrů je základ.

Hypotéka není jen o tom přijít do banky, říci “Já chci půjčit” a odejít s pytlem peněz domů. Každý hypoteční úvěr má svá specifika, různé parametry a s tím související různé podmínky bankovních domů. I ten “nejobyčejnější” hypoteční úvěr může mít své anomálie. Tak třeba typ příjmu, věk klienta, délka zaměstnaneckého poměru, původ žadatele, účel hypotéky a další.

Díky kvalitní analýze hypotečních úvěrů mám velmi podrobný přehled o tom, pro jakou hypotéku kam jít a jestli se vůbec dá sehnat. Zpracovány jsou téměř všechny bankovní instituce v ČR.

Hypotéka pro cizince, na družstevní byt, na rekreační nemovitost, na výstavbu, bez doložení příjmů, věková omezení, na prohlášené příjmy, a další a další témata. Ale nejsou to jen tyto vlastnosti hypoték. Co takhle poplatky, hodnoty LTV, délky fixace, maximální splatnosti, podmínky čerpání, atd. I s tímto analýza počítá. Mám tak perfektní přehled a přesně vím, pro jakou hypotéku kam sáhnout.

Samozřejmostí jsou i jednotlivé hypoteční kalkulačky vydané přímo bankami. Mohu Vám spočítat, jaká bude výše splátky, výše úrokové sazby a jestli vůbec na hypotéku dosáhnete. To vše je pro vás zdarma. Ušetřete si čas i peníze. Neběhejte zbytečně po všech bankách. Stačí jedna kancelář, kde vyřídíte všechny banky.

Využijte kontaktní formulář v sekci kontakty a udělejte první správný krok. To ostatní už nechejte na mně.

 

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.