fbpx

Miroslav Škrabal - jednatel společnosti FND Finance a specialista nejen na bydlení. Hypotéky Olomouc, Brno a okolí.

Hypotéky Olomouc, Olomoucký kraj, ale i další místa v ČR. Všude tam působím a dojedu za Vámi kamkoliv.

Sídlo Brno - Slatina

Tuřanka 1519/115a

tel. 724 773 738

e-mail info@specialistanabydleni.cz

Zkušenosti a stoprocentní servis

Hypotéky Olomouc a okolí? Hledáte specialistu pro tuto oblast? Rád Vám pomůžu a poradím nejen s hypotečním úvěrem. Ve financích se pohybuji již přes 12 let. Působil jsem přímo jako hypoteční poradce v jedné z našich top bankovních institucí. Znám ale hypotéky i z druhé strany, tedy celý její proces, od vyřízení až po načerpání úvěru. Dokonce i procesy oceňování nemovitostí, vymáhání a další. Poradím si tedy s jakoukoliv situací. V rámci svých zkušeností jsem nasbíral důležité kontakty v olomouckých bankovních domech. Dokážu tedy vždy vyjednat dobré podmínky a najít cestu k vyřízení vašeho požadavku.

Pomůžu vám i s pojištěním, které úzce souvisí s hypotečním úvěrem. Zajistíme schopnost splácení úvěru po celou dobu jeho trvání. I vaše nemovitost bude díky pojištění v bezpečí. Nakonec pojištění nemovitosti je vždy podmínkou čerpání úvěru. Najdeme společně to, co vám vyhovuje a co skutečně potřebujete. Samozřejmě vždy s ohledem na cenu a výkon. Buďte připraveni na neočekávané situace a na nepřízeň osudu, nenechávejte nic náhodě. Více přímo na stránce pojištění.

Nedílnou součástí úvěrů na bydlení se poslední dobou stávají i investice. Naspořte si zavčasu požadované vlastní zdroje a dobře se připravte na své vlastní bydlení. Už jsou pryč doby, kdy banky půjčovaly 100 % z hodnoty zástavy. Dnes je běžným standardem 80 % a zbytek si musíte naspořit sami. Není tedy "divné", když začnete už ve dvaceti letech. Využijte stavební spoření, které se opět vrací na vrchol své slávy. Pro ty méně konzervativní jsou tu společnosti, jako je např. Conseq. Více vám prozradí stránka investice.

Nebojte se zeptat ... na cokoliv

 

Nemějte obavy, váš email bude v bezpečí. Ctíme vaše soukromí a zásady s nakládáním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.