fbpx

Jednorázová investice – chce to pořádný “výkon”

Díky našemu zhodnocení 7 % p.a. budou Vaše peníze opravdu pracovat pro Vás. Jednorázová investice s takovým zhodnocením Vám může zajistit krásnou rentu, viz. níže. Zisk Vám vyplatíme každý měsíc, takže efekt zhodnocení pocítíte velmi brzy. Jako jedni z mála nemáme žádný vstupní poplatek, takže program začíná “fungovat” ihned po realizaci investice – nic se nestrhává na poplatek.

Kolik mi to skutečně vynese?

Dáme si konkrétní příklady, ať si uděláte představu:

  1. částka 500.000 Kč – čistý měsíční zisk z této částky bude 2.916 Kč (208 Kč)
  2. částka 2.000.000 Kč – čistý měsíční zisk činí 11.666 Kč (833 Kč)
  3. částka 5.000.000 Kč – na účet Vám přijde každý měsíc 29.166 Kč (2.083 Kč)

V některých případech už se dostáváme na celkem slušný pasivní příjem. V závorce máte schválně uvedeno, jaký by byl měsíční zisk, když necháte peníze ležet na spořícím účtu.

Kde vzít peníze ke zhodnocení?

Končí Vám třeba stavební spoření nebo penzijní připojištění? Nebo jste prodali nemovitost? Nebo jste prodali podíl ze společnosti? Tak to máte ideální možnost využít našeho nadstandardního “investičního” programu.

Kde pomůžou investované prostředky?

Strategií naší firmy je investovat získané finanční prostředky zejména do rozvoje bydlení, ale i dalších lukrativních segmentů, např. prodej a pronájem luxusních vozidel nebo budování půjčoven vozidel, která jsou dostupná pro všechny, viz. půjčovny FND Auto. Podílejte se na jedinečných developerských projektech po celé Moravě a pomáhejte tak mladým rodinám k vlastnímu bydlení.

Jak začnu vydělávat?

Je to velice jednoduché. Váš prví krok bude vyplnit níže uvedený formulář. Stačí pár údajů, my se Vám ozveme a to je vše. Vše je samozřejmě smluvně podloženo – naše smlouvy jsou transparentní a klientsky přívětivé.


 Stačí nám telefon a e-mail: