fbpx

Pravidelná investice a její výhody

Odkládejte si pravidelně každý měsíc jakoukoliv částku a připravte se na svou budoucnost. Začít se dá s částkou již od 500 Kč měsíčně. Výsledek ale bude stát za to. Pravidelná investice Vás nebo Vaše blízké připraví na cokoliv. Naspořte si na důchod, na cestu kolem světa, pro Vaše děti nebo vnoučata. 

Čím dřív, tím líp

Začněte si spořit co nejdříve, klidně i ve dvaceti. Následující řádky ukazují, jak je výhodné začít co nejdříve. 

Pravidelná úložka 1.000 Kč:

  • spoření 15 let – celkový zisk 388.000 Kč
  • spoření 20 let – celkový zisk 450.000 Kč
  • spoření 30 let – celkový zisk 1.100.000 Kč

To je výhoda tzv. složeného úročení. Proto začněte co nejdříve.

Sami si vyberete kolik a jak dlouho

Vyberte si kolik chcete spořit a jak dlouho. Spoření je dobrovolná záležitost, je to jen na Vás. Když se spořením na čas přestanete, nikdo Vám nic neudělá. Měsíční úložku kdykoliv zvýšit nebo snížit a naspořené peníze můžete kdykoliv vybrat. Po třech letech od zahájení spoření jsou dokonce osvobozené od daně z příjmu.

S kým můžete naspořit svůj milion? 

Vyberte si ryze českou společnost Conseq – jsou na trhu již od roku 1995 a proto jim důvěřujeme i my. Známe dobře jejich investiční programy – dalo by se říct, že si vybere každý. 

Investiční společnost Amundi – evropský lídr v investování. Vybrat si můžete z přednastavených programů nebo si sami vybrat jednotlivé fondy – tedy pokud se na to cítíte. 

Další a další společnosti, se kterými se dá bezpečně investovat. 

Pomůžeme Vám vybrat si

S výběrem spořícího programu přesně podle Vašich potřeb a možností Vám pomůžeme. Vyplňte tento jednoduchý formulář, to je Váš první krok. To ostatní nechejte na nás. Spojíme se s Vámi co nejdříve. 


Stačí nám telefon a e-mail:

Dopňující informace