fbpx

Nová rizika v oblasti pojištění

pojištění novinky

Pojišťovny se v poslední době předhání v novinkách, které by pro klienty přinesly. Objevují se tak pojištění rizik, která by nás v minulosti ani nenapadla.

Co se týká pojištění nemovitostí, můžete si nově připojistit rostliny a porost na pozemku, úniky vody při havárii na potrubí nebo kybernetické útoky. Zajímavou novinkou v oblasti pojištění nemovitostí je pojištění hrobu nebo hrobky.

S pojištěním domácnosti se objevují nové asistenční služby. Je to například  připojištění prodloužení záruky na spotřebičích, zabouchnutí dveří nebo garážových vrat, problémy s IT technikou nebo hrozby způsobené včelami či vosami.

Jako speciální pojištění se nově nabízí pojištění na rizika spojená s EET nebo speciální pojištění pro lékaře a jejich celou ordinaci, vč. personálu.

Také se navyšují limity plnění. Náhradní díly na auta jsou dražší, služby a stavební materiály rovněž a případů výplaty odškodnění přibývá. Pojišťovny jdou zkrátka kupředu a nespí. Z důvodu konkurence tak snižují ceny a zvyšují své dovednosti.

Máte přehled o tom, co máte pojištěno nebo byste chtěli vědět, co ještě lze pojistit? Můžeme se na to společně podívat. Obětujte pár minut svého času, nic za to nedáte. Při nejmenším si budete jisti, že máte vše v pořádku.

 

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.