fbpx

Novinky v oblasti pojištění

pojištění novinky

Zajímá vás, co je nového v oblasti pojištění? Nemusíte to googlit, našel jsem to pro vás, abych vám ušetřil čas.

V některých případech se sice jedná o bonusy k pojistným událostem, které bych nikomu nepřál. Ale když už to bohužel nastane, buďte na to maximálně připraveni a využijte služeb pojišťoven, které tyto novinky dlouhodobě připravují na základě svých zkušeností. Je to pro vás něco navíc, co vám pomůže v obtížných životních situacích.

VIP garance

Znáte případy, kdy si zaplatíte nějakou službu a za týden ji nabízí někdo jiný a ještě lepší? Nevadí. VIP garance u pojištění nemovitosti vám zajistí to, že pokud se konkurence vytasí s něčím novým, co vaše stávající pojistka nekryje, nemusíte ihned měnit smlouvu nebo společnost. Jedna z pojišťoven se zaváže k tomu, že se krytí tohoto rizika automaticky zařadí do jejich programu. Stačí jen v případě pojistné události říci vaší pojišťovně, že “tam ti” to umí a vy to chcete taky. Získáváte tak zajištění rizik, které vlastně nemáte ve smlouvě.

Prevence

Pokud jste jedni z těch, kterým životní pojištění připadá zbytečné a jste si jistí tím, že vás v budoucnu nic špatného nepotká (mimochodem nespoléhejte na dosavadní štěstí), může být tento bonus právě pro vás. Při pravidelných preventivních prohlídkách u lékaře získáte od pojišťovny peníze za to, že se o sebe pěkně staráte. Konkrétně každých 5 let až 5 tisíc Kč. Takže budete mít zajištěna rizika “co kdyby” a ještě získáte odměnu za péči o sebe. A pak že je životní pojištění k ničemu.

Stres benefit

I když je to nepříjemné, může vás při extrémních situacích potkat totální škoda na nemovitosti. Pojišťovna sice zaplatí veškeré škody, můžete ale získat bonus navíc. Po takovém nepříjemném zážitku je potřeba se psychicky srovnat. Jedním z bonusů může být vyplacení 30 tis. Kč na “zotavenou”, tedy na dovolenou podle vašich představ. I když bych to nikomu nepřál, je to jistý bonus navíc, který i v nepříjemných chvílích může potěšit.

Terminální stádium onemocnění

Odborný lékařský termín – terminální stádium onemocnění. Lékař s určitou tolerancí u závažných onemocnění stanoví, kdy přijde den D a vy se na něj můžete připravit. Třeba si splnit to, co jste chtěli ještě zažít – cestu kolem světa nebo jiné nesplnitelné zážitky. Nebo si zajistit takovou péči, která vám zajistí důstojné dožití a vy byste si tuto péči nemohli dovolit. Pojišťovna vám v tomto případě vyplatí 60% z pojistné částky, i když vlastně pravý důvod plnění pojištění ještě nenastal.

 

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.