fbpx

Pohlídejte si případná rizika

Pojištění by mělo být součástí života každého z nás. Bohužel většina občanů ČR na zajištění svých rizik moc nemyslí a v porovnání se západním světem nejsme zrovna na prvních příčkách, spíš naopak. Přitom služby pojišťoven u nás jsou na perfektní úrovni, stále se vylepšují a jdou kupředu.

Připravím vám pojištění na míru, vždy s ohledem na cenu a výkon. Najdeme přesně to, co pokryje vaše potřeby a bude odpovídat vašim finančním možnostem. Neváhejte využít sekci kontakty a ozvěte se mi pro nezávaznou kalkulaci.

Spoustu zajímavých informací najdete také na mém blogu. Využijte štítky a rubriky pro snadnější vyhledání toho, co vás zajímá.

  

životní pojištění

Životní pojištění

Pojistěte sebe a své blízké na cokoliv. Úvěrové pojištění, připojištění invalidity, úrazu, vážných nemocí. Denní odškodné za léčbu úrazu, pobyt v nemocnici a mnohé další. Pojistné plnění v řádech statisíců i milionů přitom měsíčně vyjde  jen na cca 500 Kč. Nejčastěji opomíjeným rizikem je právě ztráta “výdělečné” schopnosti živitele rodiny.

 

pojištění nemovitosti

Nemovitosti

Pohlídejte si střechu nad hlavou. Pojistit lze jak samotnou stavbu, tak i vybavení domácnosti. A nejen to – dnes pojišťovny dokážou mnohem více – kybernetická rizika, ochrana vzrostlé zeleně nebo dokonce ztrátu vody v případě havárie na vašich sítích. Nenechávejte nic náhodě a ochraňte si svůj majetek. Vydrží Vám tak navždy.

 

pojištění vozidel

Povinné ručení a “havarijko”

Zákonné pojištění je dnes nutností. Starejte se ale o svého miláčka více, aby neztrácel na ceně. Kvalitní havarijní Vám zajistí, že i po letech bude vypadat k světu. Havarijko si dnes s ohledem na konkurenční boj může dovolit snad každý. Vždy se dá s nastavení pracovat tak, aby se našlo vhodné řešení s ohledem na to, co potřebujete a co unese vaše peněženka.

pojištění odpovědnosti

Občanská odpovědnost

Uvažovali jste někdy nad tím, co se stane, když někomu způsobíte škodu nebo újmu? V těchto případech se často jedná o statisícové částky. Psychická a fyzická újma a jejich pojistné limity jsou stále nahoru. Kdo to za Vás zaplatí? No přece pojišťovna. Neriskujte zbytečně. Přitom se často jedná o velmi nízké platby pojistného, které za vás uhradí nemalé částky. Pár set korun ročně najde v peněžence snad každý.Hlášení pojistných událostí online – nepátrejte zbytečně na internetu