fbpx

Reklamní masáž finančních produktů

reklamní masáž

Pokud si večer v hlavním vysílacím čase zapnete televizi, čeká vás taková reklamní masáž, že budete mít hlavu jako pátrací balón.

Reklamy na finanční produkty kolikrát vládnou reklamnímu bloku. Je jich tam spousta – banky, pojišťovny, stavební spořitelny, investiční společnosti. Všechny tyto instituce se vám snaží zažrat pod kůži, abyste si na ně v budoucnu vzpomněli.

Vyznat se ale v tom, co vám chtějí sdělit, to musí být pro běžného smrtelníka těžké. Tady sleva na pojištění, tam zase levnější půjčka nebo něco bez poplatků. Hlídám váhu, platím málo. Jezdím málo, platím hodně. Kdo se v tom má vyznat. A hlavně ty malý písmenka na spodku obrazovky, která se objeví na pár vteřin.

A do toho různé marketingové tahy, abyste si zrovna tuto společnost zapamatovali. Je zvláštní, jak reklamám na finance vládnou zvířátka – pes voříšek, kůň, liška, veverka, kocour, skoro celá ZOO. Schválně si níže zkuste přiřadit správnou reklamní “postavu” ke správné finanční instituci.

Takže příště, až zasednete k televizi, dávejte dobrý pozor, ať máte při volbě finanční instituce šťastnou ruku. A nebo prostě televizi vypněte, vemte si do ruky knížku a výběr té správné společnosti nechte na nás, profesionálech.

Malý kvíz pro pobavení – přiřaďte správnou reklamní “postavu” ke správné finanční instituci. Spojení níže je náhodné a nesprávné. A třeba mi napište dolů do komentáře, jak jste byli úspěšní. Správný výsledek najdete tady.

kocour …………………………………………………………………….. Air bank

kývací pes …………………………………………………………………….. Equa bank

kůň …………………………………………………………………….. ČMSS

koza …………………………………………………………………….. Moneta 

liška …………………………………………………………………….. Česká spořitelna

princezna …………………………………………………………………….. ČSOB banka

veverka …………………………………………………………………….. ČPP

Artur …………………………………………………………………….. ČSOB pojišťovna

Pat a Mat …………………………………………………………………….. ING

bankéř “tlusťoch” …………………………………………………………………….. Raiffeisenbank

pes voříšek …………………………………………………………………….. FIO banka

 

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.