fbpx

Zkraťte si konečné splacení hypotéky

splacení hypotéky

Zkraťte si konečné splacení hypotéky

Budete ve stáří cestovat anebo platit hypotéku? Dokážete si představit splácet hypotéku třeba v 65 letech? Podle nastavení převážné většiny hypoték je to běžná praxe. Splatnost se nastaví na 30 let a je to. Však ono se to později nějak udělá a splatím dřív. Přece vyhraji v loterii, budu dědit, najdu peníze na ulici. Opravdu? Splacení hypotéky o 10 let dříve Vám přinese spoustu výhod, ale samo se to neudělá.

Jaké jsou možnosti?

Zkraťte si splacení hypotéky klidně o 10 let. A nebojte se, nebudete platit více, naopak méně. Kouzlo spočívá v něčem jiném. Hypotéka jako taková bude nastavena na 30 let, s nižší měsíční splátkou. Vy ovšem využijete principu anuitního splácení a efektivního úročení úspor, to je vše. V jednoduchosti je krása.


tip: Hledáte nejlevnější hypotéku? Najděte si ji tady.  Hypoteční kalkulačka


 

Jdeme více do detailu. Dřívější splacení hypotéky je hračka

Anuitní splácení, které využívají všechny banky, se řídí jasným vzorcem, který se chová vždy stejně (obecná kalkulačka zde). Díky tomu vím, co bude za 22 let a kolik budete dlužit. A já vás na tento okamžik dokážu připravit tak, že přesně za 22 let budete mít pro banku tolik peněz, abyste doplatili celou zbývající hypotéku. Přitom zkombinujeme finanční produkty tak, že Vaše měsíční náklady na úvěr nebudou vyšší než při běžné hypotéce se splatností 30 let. Vlastně na hypotéce nepřeplatíte ani korunu. Ta mechanika je opravdu velmi jednoduchá, více prozradí konkrétní příklad:

splacení hypotéky

Kde chcete být za 20 let?

Většina lidí si dokáže představit, co bude za pět let. Co bude za 20 nebo 30 let těžko. Já každopádně vím, že nechci v již neproduktivním věku splácet hypotéku. Důchod Vám přijde třeba 15 tis. Kč a splátka hypotéky 10.000 Kč? To je nemyslitelné. Tou dobou si budete chtít opravdu užívat, odpočívat a cestovat jako důchodci ze západních zemí. Nebudete přece sedět na lavičce v parku a krmit holuby.

Teď nebo nikdy – dřívější splacení hypotéky pro všechny

Proč to odkládat, udělejte to hned. Pokud se Vám líbí splacení hypotéky o 10 let dříve, využijte kontakty zde. A nebo rovnou vyplňte níže uvedený formulář. Velmi rychle zjistíme, jaké jsou u Vás možnosti a je to. Nic za to nedáte.

Zkrátím Vám splatnost hypotéky až o 10 let!


 

 

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.